Звичайні герої

Друзі, ми починаємо новий проект з назвою «Звичайні герої»
На даний час в українському суспільстві існує нерозуміння — що ж насправді відчувають та думають захисники Вітчизни? Так, звісно, існує декілька медійних персон, навіть депутатів Верховної Ради, та чи можна вважати їх образами всієї армії? Чи можна інтервью з генералом порівняти з інтервью з механіком рембату?

Ми хочемо надати українському суспільству картину людей, руками яких кується наша перемога. Ми задамо найгостріші питання хлопцям та чоловікам, які працювали, рили окопи, будували дороги, варили кашу, гляділи поранених, ремонтували техніку, збирали папери, везли хліб, клеїли карти і, звісно, пліч-о-пліч з своїми бойовими побратимами виконували бойові завдання. Кожен з них — це ваш сусід, менеджер з продажу, лікар з поліклініки, офіціант в кафе. Ми хочемо дізнатися, що спонукало їх ризикувати життям заради Батьківщини, як вони воювали і як це їх змінило. Вони — звичайні герої.

Для цього нам потрібна ваша допомога. Уявіть перед собою учасника АТО — про що б ви хотіли дізнатися? Ми хочемо найгостріших питаннь! Надіслані ми винесемо на голосування, та з отриманих зформуємо блок. Адміністрація ресурсу залишає за собою право модерувати будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Надсилайте ваші питання у будь-якій формі на електронну пошту, або залишайте у коментаріях до цього запису.