Виставка «Воїн крізь віки»

«ВОЇН КРІЗЬ ВІКИ» — виставка  візуальних образів   українського воїна від найдавніших часів до сьогодення.  Персонажі різних епох  та націй що в різний час ставали на захист рідної землі. Під час виставки будуть проводитися лекції з історії збройної боротьби за незалежність України.

Під патронатом Міністерства Оборони було створено робочу групу з істориків та реконструкторів – уніформістів, котрі розробили концепцію проекту та  підібрали список історичних військових формацій що відіграли ключову роль у захисті українських земель у різні історичні періоди.

Воин

Фотограф проекту –  Анна Сенік.

Проект «Воїн» — це галерея візуальних образів – реконструкцій. Кожна фотосесія присвячена окремій історичній епосі.

Наша батьківщина має тисячолітню історію звитяжного захисту рідної землі та її незалежності, часами трагічної, часами славної. Ця боротьба продовжується і зараз. Інформаційна війна ведеться в  різних вимірах, в тому числі в  історичному. Російський агресор  перекручує та фальсифікує історичні події, намагаючись підкреслити  відсутність українських військових традицій та нав’язати імперсько – радянську модель спільної історії.

Візуалізація образів історичного минулого дозволяє сучасній людині побачити і відчути себе причетним до історичної традиції, особливо якщо це стосується зовнішнього вигляду, зброї та спорядження українських воїнів. Відтворення образу українського захисника різних історичних епох, від часів Київської Русі до сучасних героїв Антитерористичної операції, ілюструє високий рівень військової організації у різні епохи, та підкреслює військово – історичні традиції. Що в свою чергу дозволяє закарбувати у суспільній свідомості образ українського воїна.

Виставка триватиме з 12 по 17 травня 2015 року.

Контакти:

Балабан Микола (координатор проекту) 0631169100,  

Катерина Шлапак (куратор виставки) 0675044537.