Спрощення процедури поховання загиблих бійців АТО у Києві

pamjatajte-gerojiv-ato-456x273Достигнуто домовленості про спрощення процедури поховання загиблих бійців АТО у Києві.

Як не важко про це писати але в нашій країні війна і це наше сьогодення і є проблемні питання, які теж потребують змін. Так сьогодні провели результативну, вже другу зустріч з директором Департаменту ЖКІ Новицьким Дмитром Юрійовичем, начальником Управління ритуальних послуг Бабій Миколою Олексійовичем, та директором ритуальної служби СКП «Спецкомбінат ПКПО» Голуб Олександром Олексійовичем.
Питання, які ми обговорювали є дуже і важливими і важкими одночасно, бо це питання поховання бійців АТО.
Ми раніше вияснили проблемні моменти в процедурі поховання, з якими стикаються рідні загиблих бійців АТО, в той час коли вони віддали заради нашої країни найважливіше і потребують підтримки найбільше!!! Ми звернулись до керівників цих служб з пропозиціями удосконалити і полегшити процедуру поховання.
Результатами спільної роботи є :
— раніше рідним загиблого потрібно було курсувати між РС СКП «Спецкомбінат ПКПО» на вул.Воровського та Управлінням ритуальних послуг яке знаходиться на бул. Шевченко 3.
А тепер оформлення поховання проводиться повністю в РС СКП «Спецкомбінат ПКПО» вул.Воровського 47/14.
— Ритуальне оформлення повністю проводиться безкоштовно, а саме сюди входить: автобус-катафалк, місце на кладовищі, табличка, копання, хрест, оформлення свідоцтва на поховання та його ламінація, розпорядник.
— Також свідоцтво на поховання повинні видавати не пізніше ніж за три дні після поховання.
Попереду залишилось змінити ще один важливий момент: щоб працівник із РАГСу знаходився в Ритуальній службі. Але це загальнодержавна проблема, як і проблема, що поховання повинні проводити безкоштовно не тільки на підставі посвідчення учасника бойових дій але й на основі довідки про участь в АТО. Ці зміни в законодавстві на загальнодержавному рівні потрібно приймати і ми будемо долучатись і робити все можливе для прийняття цих змін.
Але віримо всім серцем, що ми не будемо втрачати наших чоловіків і скоро закінчиться ця війна!
Слава Україні!