Працевлаштування для воїнів АТО

27 травня в КМДА відбулось засідання Комітету зі сприяння зайнятості та працевлаштування населення.
Ми були запрошені на це засідання. Були обговорені важливі питання пов’язані із працевлаштуванням бійців, які демобілізувались.
Друзі- воїни та їх рідні, зверніть увагу, що ви можете влаштовуватись в районні центри зайнятості та отримувати грошову допомогу по безробіттю, а ще ви можете вибрати курси з різних направлень, перекваліфікуватись чи підвищити кваліфікаці.. За своїм досвідом можу сказати, що курси в центрах зайнятості пропонують якісні і вони проходять у вищих навчальних закладат та професійно-технічних закладах. На декілька місяців ви можете відчути себе повноцінним студентом!!!
А ще, ВАЖЛИВО!!! Друзі, цю грошову допомогу по безробіттю, яка повинна виплачуватись щомісяця, можно отримати цілком одноразово для заняття підприємницькою діяльністю. Розмір цієї допомоги залежить від рівня останньої вашої заробітної плати та від стажу. Якщо ваша трудова книга порожня, то розмір такої допомоги буде приблизно 5000 грн.
Звичайно наша економічна ситуація в країні не сприяє вирішенню проблем пов’язаних із працевлаштуванням. Але на засіданні були обговорені ініціативи щодо змін на законодавчому рівні для стимулювання работодавців виділяти робочі місця та повідомляти про вакансії центри зайнятості.
Також Міський центр зайнятості подав клопотання до Департаменту фінансів КМДА про розширення переліку громадських робіт, на які можно влаштуватись через центр зайнятості та отримувати заробітну плату. Так до переліку таких громадських робіт пропонують добавити догляд за хворими, а серед підприємств, де можна влаштуватись на громадські роботи які пропонують добавити це і Танковий завод і Київський комісаріат, «Феофанію», та санаторій «Пуща-водиця».
Викладаємо адреси та телефони центрів зайнятості Києва та працівників в центрах зайнятості, які займаються демобілізованими військовослужбовцями та учасникам АТО.

19996_813681985387778_5863310401036050189_n