Коло Довіри у Шевченківському районі

Робота по створенню районнних кол довіри продовжується.

28 травня 2015 року в приміщенні Шевченківської  районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання Міжвідомчої координаційної комісії по роботі з сім’ями, члени яких є учасниками антитерористичної операції, та особами, переміщеними з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції.
Нараду розпочали з доповіді начальника Управління праці та  соціального захисту населення  Давиденка Віктора Івановича щодо виконання протокольних доручень напрацьованих під час засідання Міжвідомчої координаційної комісії по роботі з сім’ями, члени яких є учасниками антитерористичної операції, та особами, переміщеними з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції, а також про соціальне забезпечення  учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих бійців.
Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Євсеньова розповіла присутнім про реалізацію соціальної програми «Здійснення комплексних заходів з надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх родин» та обговорення питання щодо потреб та запитів родин демобілізованих і учасників антитерористичної операції.
Головний спеціаліст командування Шевченківського районного у м. Києві військового комісаріату Олена Землянікіна  проінформувала  про роботу з демобілізованими учасниками антитерористичної операції.
Задля забезпечення чіткої взаємодії структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських, благодійних та релігійних організацій, які входять до складу Міжвідомчої координаційної комісії, з метою виявлення, вивчення потреб та надання допомоги сім’ям загиблих та поранених під час проведення антитерористичної операції до співпраці активно залучаються учасники АТО. Так, боєць антитерористичної операції в Україні Олексій Рябов  розповів про організацію роботи Спілки ветеранів АТО Шевченківського району міста Києва та про перспективні плани їх організації на майбутнє.
Також на порядок денний були винесені питання: психологічного супроводу та організація заходів з надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції; концепція створення виставки, яка присвячена учасникам АТО; презентація благодійного проекту «Віночок миру і добра» та фестивалю «ПЕЛЮСТКОВА ПАННА УКРАЇНОЧКА; організація  юридичних консультацій на базі вищих навчальних закладів Шевченківського району.
Наприкінці засідання були надані такі пропозиції до протоколу доручень від 28.05.2015 :
•    Забезпечити формування та ведення Реєстру учасників АТО з числа мешканців Шевченківського району;
•    Вжити заходів з надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції;
•    Сприяти організації роботи Спілки ветеранів АТО Шевченківського району міста Києва;
•    Вжити заходів для створення виставки, яка присвячена учасникам антитерористичної операції;
•    Сприяти організації юридичних консультацій на базі вищих навчальних закладів Шевченківського району для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.
Загалом, Шевченківська  районна в місті Києві державна адміністрація і надалі проводитиме засідання міжвідомчої координаційної комісії, метою яких є координація зусилля та налагодження оперативних зв’язків задля спільної мети – допомога учасникам АТО,  демобілізованим особам, їхнім сім’ям та переселенцям з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції.