Інформаційний центр по допомозі бійцям АТО

Єдине, що нас пов’язує з Державною Адміністрацією, це місце знаходження: Хрещатик 36, каб. 115 в КМДА.

Друзі-воїни та їх рідні!
Нагадуємо вам, що спільними зусиллями громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» було ініційовано створення та налагоджена робота Інформаційного центру по допомозі бійцям АТО та їх рідним, який знаходиться за адресою Хрещатик 36, каб. 115 в КМДА.

Єдине, що нас пов’язує з КМДА, це місце знаходження. Ми розуміли, що саме тут ми надамо якомога більше допомоги бійцям та їх рідним, тому що це те місце де ви сподіваєтесь отримати допомогу. На своєму досвіді ми зрозуміли, що ми — волонтери ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО» надаємо вам допомогу навіть в тих випадках, коли держава допомогти не може!

До нас знову звертаються бійці, які мають проблеми з отриманням пКМДАосвідчення учасника бойових дій. Ми спостерігаємо, що державні установи затягують процеси та не бачуть очевидних доказів, та вимагають зайві документи. Ось так і в випадку військовослужбовця, який звернувся до нас із своєю проблемою, пов’язаною із отриманням посвідчення учасника бойових дій.

Проблема виявилась в тому, що в нього-кадрового військового, окрім купи документів, вимагають підтвердження про його мобілізацію!
Будемо боротись!
Слава Україні!