Coding for Future для учасників АТО

Новий етап соціального освітнього проекту Coding for Future для переселенців та учасників АТО

Проект покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватись. Багато з них втратили роботу, хтось отримав фізичні вади та більше не може виконувати старі обов’’язки. В рамках проекту Coding for Future учасники програми безкоштовно пройдуть навчання за спеціальністю комп’ютерне програмування, що дозволить працевлаштуватись в провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою.

Перша хвиля проекту стартувала у листопаді 2014 року. За цей час фондом було отримано декілька тисяч заявок від охочих змінити професію та відібрано 70 учасників для проходження навчання за спеціальністю Тестування ПЗ. Після завершення навчання найбільш академічно успішні випускники були рекомендовані до працевлаштування компаніям-партнерам та успішно пройшли співбесіди в таких компаніях як Astound Commerce, ClickMeIn, Somyx, Branto, Visonic.

7 жовтня 2015 стартує збір заявок на другу хвилю проекту. У рамках другої хвилі проекту Coding for Future, запущеної разом з компанією «МТС Україна», учасники пройдуть безкоштовне навчання найбільш популярним мовам програмування. Всі учасники, які пройдуть відбір отримують листа із запрошенням на співбесіду.

Стати учасником